Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaGaleriaKat. B - Toyota Yaris i Hyundai i20

Kat. B - Toyota Yaris i Hyundai i20

 • SAMOCHÓD EGZAMINACYJNY w WORD TARNOBRZEG

  TOYOTA YARIS 1,33 DUAL VVTi 

  HYUNDAI i20 1,2 wersja GO! (2014 r. prod.)

  SZKOLIMY WYŁĄCZNIE NA NAJNOWSZYCH MODELACH z ABS, ESP, ASR

   

   Toyota_YARIS_2015_ROTRANS_01.JPG

  P1080096.JPG

  1351802194_DCV_9795_pod_maska_z_napisami_02.jpg 

  W naszej szkole wszystkie pojazdy TOYOTA YARIS to najnowsze modele z lat 2012-2015 r. z 6 biegową skrzynią biegów (starszy model YARISa ma sporo różnic). Ponadto większość egzemplarzy pojazdów szkoleniowych TOYOTA YARIS jest u nas w wyższej wersji wyposażenia  - są to wersje SOL-2012/PREMIUM-2015 z sytemem stabilizacji toru jazdy ESP, kamerą cofania, systemem multimedialnym z ekranem dotykowym Toyota Touch & Go, Climatronic - automatyczną dwustrefową klimatyzacją. Wszystkie pojazdy w sezonie zimowym - po 1 listopada mają założone opony zimowe.

  TO WSZYSTKO DLA PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORTU

   

 • Używanie ŚWIATEŁ DO JAZDY DZIENNEJ

  W samochodach egzaminacyjnych WORD TARNOBRZEG zainstalowano światła do jazdy dziennej - włączają się one automatycznie po uruchomieniu silinika.

  Spełniają one poniższe warunki:

  Prawidłowe połączenie elektryczne świateł do jazdy dziennej w pojeździe zarejestrowanym po raz pierwszy po dniu 31 grudnia 2009 r.:

  1. Powinny sie automatycznie włączać kiedy urządzenie włączające lub wyłączające silnik znajduje się w położeniu umożliwiającym pracę silnika.

  2. Powinny wyłączać się automatycznie po włączeniu przednich świateł mijania, drogowych lub przeciwmgłowych, z wyjątkiem sytuacji gdy światła te wykorzystywane są do wysyłania przerywanych sygnałów świetlnych w krótkich odstępach czasu.

  3. Przednie, boczne (jeżeli występują) i tylne światła pozycyjne, światła obrysowe (jeżeli występują) oraz oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej nie włączają się jeżeli włączone są światła do jazdy dziennej.

   

  Świateł do jazdy dziennej możemy używać w dzień przy normalnej przejrzystości powietrza zamiast świateł mijania.

  W warunkach niedostatecznej widoczności: od zmierzchu do świtu (noc), zmniejszona przejrzystość powietrza (opady deszczu, śniegu lub mgła, zadymienie) włączamy obowiązkowo  światła mijania - światła do jazdy dziennej wyłączą się automatycznie.